Inauguracja prac Rektorskiej Komisji ds. Równości Płci

30 listopada 2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie Rektorskiej Komisji ds. Równości Płci. Inaugurację prac prowadziła Przewodnicząca Komisji, dr hab. Renata Tomaszewska, prof. uczelni, Pełnomocniczka Rektora ds. Równości Płci.

prof. Tomaszewska

Obecni byli wszyscy z powołanego składu, wymienieni w kolejności alfabetycznej:

• mgr Miłosz Chruściel, Katedra Prawa Administracyjnego, Wydział Prawa i Ekonomi
  • dr Anna Cieślak, Biuro ds. Stopni
  • dr Magdalena Anna Grabowska, Katedra Psychologii Wychowania, Wydział Psychologii
  • Piotr Lewandowski, wiceprzewodniczący Samorządu Studenckiego
  • dr Justyna Spychalska-Stasiak, Katedra Metodologii Badań i Studiów nad Dyskursem, Wydział Pedagogiki
  • dr Joanna Wieczorek-Orlikowska, Katedra Teorii Polityki i Zarządzania Sferą Publiczną, Wydział Nauk o Polityce i Administracji
  • dr hab. Dariusz Zając, prof. uczelni, Katedra Pedagogiki Specjalnej i Logopedii, Wydział Pedagogiki

W doskonałej, równościowej atmosferze zostały omówione wszystkie cele do realizacji na 2024 r. wraz z określeniem priorytetów działania. Poszczególne prace Komisji będą na bieżąco raportowane i publikowane na naszej stronie Kultura Równości UKW.

Komisja zebrała w swoich szeregach wspaniałych Ekspertów, wszyscy to Kadra UKW i wszystkich łączy jeden wspólny, nadrzędny cel: praca na rzecz, szerokopojętej Równości w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego!

Skład Komisji ds. Rownosci