Spotkanie z podopiecznymi Dziecięcego Graffiti

19 czerwca br. na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się spotkanie z podopiecznymi „Dziecięcego Graffiti”.

Kolejny rok pracy – cotygodniowych warsztatów, z zastosowaniem terapii Feuersteina, prowadzonych przez dra Macieja Jabłońskiego, p.o. Kierownika Katedry Logopedii i Pedagogiki Specjalnej zaowocował wręczeniem certyfikatów ukończenia kursu dla uczestników. W imieniu władz Wydziału Pedagogiki – Dziekan prof. dr hab. Heleny Ostrowickiej dyplomy wręczyła Prodziekan ds. Kształcenia dr Elżbieta Okońska.

„Dziecięce Graffiti” na czele z Piotrem Częstochowskim jest organizacją non-profit, skupiającą dzieci z Zespołem Downa i innymi niepełnosprawnościami oraz ich rodziców. Podejmuje szereg cyklicznych inicjatyw – organizuje okolicznościowe imprezy integracyjne, zajęcia rewalidacyjne i wspólne wyjścia.

Grupa ludzi w różnym wieku pozuje do zdjęcia grupowego, w rękach trzymają teczki z wizerunkiem Kazimierza Wielkiego, patrona UKW